Strona Główna BIP Strona Główna
Rys Historyczny - Komendanci
 


ppłk Zbigniew Adamczyk od 01.11.2007r
ppłk Andrzej Prokopek 16.01.2004 - 31.10.2007r
ppłk Tadeusz Hernik 10.07.1996 - 16.01.2004r
ppłk Stanisław Wróbel 14.09.1992 - 09.07.1996r
ppłk p.o. Włodzimierz Tarnowski 1991r-1992r
płk Wojciech Zbrojewski 14.10.1987 - 13.08.1991r
ppłk Mieczysław Garwoliński 10.06.1975 - 14.10.1987r
ppłk Stanisław Rządowski 1965 - 1975r
ppłk Bronisław Buczyński 1951 - 1965r
kpt. Kiederys 1950 - 1951r
kpt. Pająk 1949 - 1950r
por. Szerekenchamer 1946 - 1948r
por. Sobiecki 1945 - 1946r
kpt. Bronisław Obtułowicz 1944 - 1945r

15 VIII 1944r utworzono Rejonową Komendę Uzupełnień Radom


Siedziby WKU
1944r - 1949r ul. Słowackiego 7
1949r - 1999r ul. Żeromskiego 52
od 1999r ul. 1905r. 30